(+48) 6666-06-310

Zakres dziedzin

Jako jedyna firma zatrudniamy czynnych naukowców, dzięki czemu gwarantujemy realizację z zakresu wszystkich dziedzin wyszczególnionych w naszej ofercie!

Jesteśmy najstarszą firmą w Polsce oferującą tworzenie wzorców wysokospecjalistycznych prac naukowych zarówno w języku polskim jak również w językach obcych. Ponadto, jako jedyna polska firma gwarantujemy merytoryczne zabezpieczenie całego katalogu dziedzin naukowych, które zostały wyszczególnione poniżej i z których oferujemy pomoc w tworzeniu wysokospecjalistycznych prac naukowych. Tak szeroka pomoc dla naszych Zleceniodawców jest możliwa dzięki temu, że stanowimy grono czynnych naukowców, którzy na co dzień zajmują się poszczególnymi dziedzinami na Uczelniach, w których jesteśmy zatrudnieni. To powoduje, że jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług, niespotykaną nigdzie indziej!

Jako jedyna polska firma dysponujemy tak licznym zapleczem fachowych twórców, co uzasadnia naszą możliwość przygotowania niemalże każdego tematu przedstawianego nam przez Zleceniodawców, z pełnego zakresu dziedzin wyszczególnionych poniżej. To ewenement, ponieważ żadna inna firma nie jest w stanie zaoferować Państwu tak szerokiego zaplecza twórców, gdyż mamy najliczniejszy i najbardziej merytoryczny zespół akademickich autorów. Dysponowanie dużym i profesjonalnym gronem naukowców powoduje, że uzyskaliśmy pozycję nieosiągalną dla naszej „konkurencji”, która korzysta przede wszystkim z pracy osób niewykwalifikowanych i niewykształconych (np. studenci, laicy). My zaś, od wielu lat świadczymy usługi tworzenia profesjonalnych wzorców prac naukowych przygotowywanych przez naukowców, czynnych akademików z wieloletnim doświadczeniem własnym oraz udokumentowanym dorobkiem naukowym i ugruntowaną pozycją zawodową!

Przez wiele lat stworzyliśmy profesjonalny zespół autorski, o którym z dumą możemy napisać, że stanowi gwarancję wywiązania się z podejmowanych zleceń na poziomie najwyższym z możliwych. Pod tym względem, jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce. To sytuuje nas na pozycji, która jest nieosiągalna dla naszej „konkurencji”!

Zajmujemy się przygotowywaniem wzorcowych tekstów naukowych zarówno z zakresu nauk dyskursywnych (doświadczalnych), jak również nauk społecznych, humanistycznych, przyrodniczych czy też medycznych. Tworzymy zarazem części teoretyczne jak również wzorcowe części empiryczne – w zakresie wymaganym warunkami konkretnego zlecenia.

Zakres dziedzin, z których oferujemy realizacje wzorcowych prac naukowych, przede wszystkim: prac doktorskich, prac habilitacyjnych, publikacji naukowych, monografii oraz książek naukowych (w zakresie: do ustalenia):

Bankowość
Bibliotekoznawstwo
Ekologia
Ekonomia
Etnologia
Europeistyka
Filozofia – również: teologia
Finanse
Geografia
Geologia
Handel zagraniczny
Historia – wraz z pochodnymi, np. historia sztuki, historia muzyki, etc.
Informatyka
Językoznawstwo / lingwistyka
Kulturoznawstwo
Logika – w zakresie nauk społecznych oraz matematyki
Logistyka
Marketing
Medycyna – pełen zakres specjalizacji i dyscyplin medycznych
Medycyna – tzw. nauki okołomedyczne – pełen zakres rodzajowy
Nauki społeczne (niewymienione powyżej) – pełen zakres rodzajowy
Ochrona środowiska
Pedagogika
Politologia
Prawo – pełen zakres specjalizacyjny
Psychologia
Reklama/PR
Socjologia
Stosunki Międzynarodowe
Turystyka
Inne – zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Zleceniodawców
ksiazka

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. To proste: wystarczy zadzwonić albo wypełnić formularz kontaktowy!

(+48) 6666-06-310 Przejdź do formularza

„Zastrzegamy, iż przygotowane przez nas opracowania są tylko i wyłącznie wzorcami wysokospecjalistycznych prac naukowych, które powinny posłużyć Zleceniodawcom jako podstawa dla ich nowych tekstów. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności z tytułu jakiegokolwiek sposobu wykorzystania przygotowanych przez nas wzorców przez Zleceniodawców albo osoby trzecie, którzy podejmują dowolne działania wyłącznie na własną odpowiedzialność. Należy pamiętać o konieczności przestrzegania obowiązujących w Polsce przepisów prawa, w tym także zapisów Prawa Autorskiego oraz art. 272 k.k.”.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej