(+48) 6666-06-310

Pisanie prac naukowych w językach obcych

Zapewniamy tworzenie wzorcowych prac naukowych o charakterze wysokospecjalistycznym zarówno w języku polskim, jak również w językach obcych.

Nasza pomoc może dotyczyć wzorców książek naukowych, monografii, dysertacji, raportów z badań, artykułów i publikacji naukowych o dowolnym charakterze. Jako czynni naukowcy z wieloletnim doświadczeniem akademickim z autopsji znamy wymagania zagranicznych Rad jak również punktowanych czasopism (np. z listy filadelfijskiej). Jesteśmy praktykami, którzy świadczą pomoc w zakresie tego, czym i tak zajmują się na co dzień w swych Uczelniach.

W pełni gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, lecz również elastyczne dostosowywanie się do nawet najbardziej zaawansowanych wymogów naszych Zleceniodawców. Zapewniamy także profesjonalne usługi translatorskie, włączając w to także rozległe tłumaczenia (w tym, przysięgłe). Co bardzo ważne, zapewniamy pełną dyskrecję naszym Zleceniodawcom! Dbamy o ochronę danych osobowych stosując procedury dyskrecjonalnego charakteru współpracy.

Jakie wzorce tworzymy w językach obcych?

  1. Tworzenie od podstaw wzorców: artykułów, publikacji (także: IF), monografii, dysertacji, książek naukowych, prac doktorskich oraz prac habilitacyjnych jak również wszelkich innych tekstów naukowych (w zakresie do ustalenia)
  2. Profesjonalne usługi tłumaczenia (łącznie z tłumaczeniem specjalistycznym) wszelkiego rodzaju tekstów naukowych: dysertacji doktorskich i prac habilitacyjnych, monografii, książek naukowych, artykułów, publikacji – także w bardzo dużej objętości
  3. Dokonywanie innego rodzaju usług translatorsko-edycyjnych, włączając w to także tłumaczenia przysięgłe

    Wszystkie elementy wzorców tekstów naukowych są przygotowywane z pełnym zachowaniem poufnego charakteru naszej pomocy oraz dyskrecjonalności.
Bankowość
Bibliotekoznawstwo
Ekologia
Ekonomia
Etnologia
Europeistyka
Filozofia – również: teologia
Finanse
Geografia
Geologia
Handel zagraniczny
Historia – wraz z pochodnymi, np. historia sztuki, historia muzyki, etc.
Informatyka
Językoznawstwo / lingwistyka
Kulturoznawstwo
Logika – w zakresie nauk społecznych oraz matematyki
Logistyka
Marketing
Medycyna – pełen zakres specjalizacji i dyscyplin medycznych
Medycyna – tzw. nauki okołomedyczne – pełen zakres rodzajowy
Nauki społeczne (niewymienione powyżej) – pełen zakres rodzajowy
Ochrona środowiska
Pedagogika
Politologia
Prawo – pełen zakres specjalizacyjny
Psychologia
Reklama/PR
Socjologia
Stosunki Międzynarodowe
Turystyka
Inne – zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Zleceniodawców
ksiazka

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. To proste: wystarczy zadzwonić albo wypełnić formularz kontaktowy!

(+48) 6666-06-310 Przejdź do formularza

„Zastrzegamy, iż przygotowane przez nas opracowania są tylko i wyłącznie wzorcami wysokospecjalistycznych prac naukowych, które powinny posłużyć Zleceniodawcom jako podstawa dla ich nowych tekstów. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności z tytułu jakiegokolwiek sposobu wykorzystania przygotowanych przez nas wzorców przez Zleceniodawców albo osoby trzecie, którzy podejmują dowolne działania wyłącznie na własną odpowiedzialność. Należy pamiętać o konieczności przestrzegania obowiązujących w Polsce przepisów prawa, w tym także zapisów Prawa Autorskiego oraz art. 272 k.k.”.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej