(+48) 6666-06-310

Monografie / książki naukowe

Tworzenie wzorcowych monografii oraz książek naukowych

Zajmujemy się tworzeniem wzorcowych monografii oraz książek naukowych, jednakże z uwagi na niestandardowość tego rodzaju zleceń każda z propozycji jest rozpatrywana indywidualnie, w odniesieniu do konkretnych wymagań Zleceniodawców. Pisanie monografii jest bardzo czasochłonne, ponadto teksty monograficzne mogą odznaczać się bardzo dużym wolumenem objętości, dlatego pierwszym elementem jest potwierdzenie u potencjalnego Klienta, iż jest świadom tego rodzaju aspektów dotyczących czasu wykonania usługi oraz objętości wzorcowej monografii czy też książki naukowej.

W przypadku wzorcowych tekstów książek naukowych oraz monografii tego rodzaju opracowania są przygotowywane w taki sposób, by spełniały wymagania stawiane specjalistycznym pracom naukowym zarówno w polskich ośrodkach naukowych jak również zagranicznych. Tym samym, podobnie jak ma to miejsce w pozostałych rodzajach wzorcowych prac naukowych tworzonych w naszej firmie, oferujemy również specjalistyczne przetłumaczenia stworzonych tekstów na języki obce!

Bankowość
Bibliotekoznawstwo
Ekologia
Ekonomia
Etnologia
Europeistyka
Filozofia – również: teologia
Finanse
Geografia
Geologia
Handel zagraniczny
Historia – wraz z pochodnymi, np. historia sztuki, historia muzyki, etc.
Informatyka
Językoznawstwo / lingwistyka
Kulturoznawstwo
Logika – w zakresie nauk społecznych oraz matematyki
Logistyka
Marketing
Medycyna – pełen zakres specjalizacji i dyscyplin medycznych
Medycyna – tzw. nauki okołomedyczne – pełen zakres rodzajowy
Nauki społeczne (niewymienione powyżej) – pełen zakres rodzajowy
Ochrona środowiska
Pedagogika
Politologia
Prawo – pełen zakres specjalizacyjny
Psychologia
Reklama/PR
Socjologia
Stosunki Międzynarodowe
Turystyka
Inne – zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Zleceniodawców
ksiazka

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. To proste: wystarczy zadzwonić albo wypełnić formularz kontaktowy!

(+48) 6666-06-310 Przejdź do formularza

„Zastrzegamy, iż przygotowane przez nas opracowania są tylko i wyłącznie wzorcami wysokospecjalistycznych prac naukowych, które powinny posłużyć Zleceniodawcom jako podstawa dla ich nowych tekstów. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności z tytułu jakiegokolwiek sposobu wykorzystania przygotowanych przez nas wzorców przez Zleceniodawców albo osoby trzecie, którzy podejmują dowolne działania wyłącznie na własną odpowiedzialność. Należy pamiętać o konieczności przestrzegania obowiązujących w Polsce przepisów prawa, w tym także zapisów Prawa Autorskiego oraz art. 272 k.k.”.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej